KONTAKTY

Patentovanou látku AHCC® si  můžete zakoupit pouze certifikovaném v produktu fin Mycelcaps

Je však nutné si uvědomit, že fin Mycelcaps s obsahem patentované látky AHCC je u nás registrovaný pouze jako doplněk stravy a jako takový může být tedy využíván.
 

Existují tisíce nemocí, ale jen jedno zdraví. (Börne)

** UPOZORNĚNÍ
Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách https://ahcc.webnode.cz/ nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Informace obsažené na tomto webu o AHCC jsou poskytovány pouze pro informační účely a nepředstavují lékařskou pomoc. Jednotlivci by měli požádat o radu týkající se stravy a výživy z lékařů, poskytovatelů zdravotní péče, a certifikovaných dietologů.
. 

Partneři webu

  • Vitalion.cz je informační a komunitní portál o zdraví. Obsahuje informace o více než 200 nemocech, vyšetřeních, lékařské i další odborné poradny, diskuse, online vyhledavač nemocí a mnoho dalšího...
  • ŽIVÝ KOLAGEN pro regeneraci a omlazení  - MÁTE POCIT, ŽE VAŠE PLEŤ NENÍ CO BÝVALA? Je suchá, unavená, zašedlá, méně elastická a po ránu pomačkaná? Začínají se tvořit jemné vrásky? ...je čas doplnit tělu i pleti KOLAGEN!

  • Bio kosmetika s aloe - Italská přírodní kosmetika se 100% aloe. ITALSKÁ PŘÍRODNÍ kosmetika od firmy Natura & Benessere obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství. Neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín je vyrobena tak, aby plně respektovala citlivost pokožky.

Přírodní doplňky stravy, které vám Finclub nabízí, vyrábí společnost Hankintatukku Oy se sídlem v Helsinkách. Tato společnost patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu.

  • Přírodní doplňky stravy, které vám Finclub nabízí, vyrábí společnost Hankintatukku Oy se sídlem v Helsinkách. Tato společnost patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu.
     


 

Časté otázky k AHCC

Inspirace nejen pro učitelky - SKOLKA-PRIPRAVY.CZ

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode