ČASTÉ OTÁZKY o AHCC

Co je AHCC?

AHCC jsou nasládle chutnající monosacharidy vyráběné z mycelia hub shiitake rostoucích v extraktu rýžových otrub. Samotné rýžové otruby jsou známé svými protivirovými a imunostimulačními efekty.
AHCC bylo připraveno v roce 1987 v Tokijské univerzitě na fakultě farmaceutických věd doktorem Toshihiko Okamoto ve spolupráci s Amino Up Chemical Co., Ltd.
AHCC je extrahované z myceliových vláken směsi houby shiitake, která se pěstuje ve speciálních nádržích. Kolonie hub jsou dále kultivovány v hlavní kultivační nádrži po dobu 45 dní. AHCC se získává pomocí patentovaného procesu kultivace, enzymatického rozkladu a lyolifikace (sublimačním sušením). Vedle dalších důležitých složek obsahuje AHCC částečně acetylovaný α-glukan, který je známý svými příznivými vlivy na imunitní systém.
Látka AHCC byla vyvinuta koncem osmdesátých let jako přirozený prostředek pro terapii vysokého krevního tlaku.
Vědci záhy objevili řadu dalších prospěšných faktorů pro imunitní systém.
Jako SUPERPOTRAVINA podporuje tělo v té nejzákladnější hladině – imunitě organismu.

AHCC je zkratka pro Aktivní hexosová směs. Jedná se o patentovaný přírodní produkt vyrobený z několika druhů léčivých hub včetně Shiitake, vše pěstuje v Japonsku. AHCC byl používán od roku 1988 především na pomoc s oslabeným imunitním systémem, a ke zlepšení kvality života u pacientů s chronickým onemocněním.

Látka AHCC® se vyrábí POUZE ve firmě Amino Up Chemical Co Ltd. na severu Japonska.
Výrobní závod získal certikaci HACCP-9000, což je kombinace ISO9001 mezinárodních norem pro zabezpečování jakosti a HACCP mezinárodní normy pro hygienu potravin a je zaměřen na zvýšenou úroveň hygieny potravin a kontrol kvality. Obecně platí, že potraviny získané z mycélií (podhoubí) obsahují přírodní látky, jejichž obsah se liší podle typu produktu. Díky důslednému řízení celého výrobního procesu je po celou dobu zachováno stejné množství a kvalita AHCC®.

Jaké jsou nejčastější způsoby využití AHCC ?

Užitky AHCC®
• aktivizace imunitní reakce
• protirakovinná aktivita
• obrana proti infekcím

Rakovina a jaterní poruchy, jako je hepatitida C jsou nejčastější podmínky, které mohou být podporovány pomocí AHCC. Lékaři a kliniky po celém světě byly pomocí AHCC na oslabeným imunitním pacientů (tj. HIV, chemoterapie), stejně jako u pacientů s onemocněním jater s cílem zlepšit kvalitu jejich života a prodloužit délku života.

Fred Pescatore, MD, MPH

( tradičně vzdělaný a vyškolený lékař, je prezident AHCC Research Association, je také autorem řady publikací a článků v časopisech. Dr. Pesctore je aktivně zapojen do klinického výzkumu, a má zásadní význam pro rozvoj a klinicky testuje mnoho z vedoucích potravinářských výrobků. On je prezident-volit Mezinárodní a Americké asociace klinické výživu a členem Národní asociace lékaře hlasatelů)

Pokud jde o prevenci a léčbě rakoviny, první obrana vašeho těla je vaše nejlepší. Typ bílých krvinek, tzv. Natural Killer (NK) buňky, může být klíčem k růstu a šíření nádorových onemocnění. Nejprve objevil v roce 1980, NK buňky jsou uznány jako přední linie obrany imunitního systému proti rakovině, viry a jiné patogeny. U zdravých jedinců, NK buňky běžně zabít rakoviny, zatímco nádory jsou mikroskopické a před tím, než jsou zjistitelné.

Měření NK funkce zabíjení nádorových buněk jsou považovány za základní ukazatele klinické prognózy. Výzkum ukazuje, že funkce zabíjení rakoviny NK buněk je často nízká u osob s rodinnou anamnézou rakoviny, klesá s věkem, což odpovídá nárůstu souvisejících se stárnutím obyvatelstva ve výskytu rakoviny, a je potlačena operaci zhoubného nádoru, záření a chemoterapii, nabízí vysvětlení proč metastázy rakoviny Zdá se, šířit se více agresivně na základě těchto úprav.

Stimulace funkce NK buněk a podporuje přední linii obrany imunitního systému se stal jedním z nejslibnějších cest léčby a prevence rakoviny. Od roku 1986, tam bylo 29 publikované vědecké studie ukazují, že použití patentované přírodní látky zvané AHCC (Active hexózových Korelované Compound), může zvýšit NK funkci zabíjení karcinom několik set krát. Vyrobeno z hybridu hub používaných v tradiční japonské medicíně, AHCC také se prodává v USA pod značkou ImmPower ™.

Mezi výhody používání AHCC, jak zkušený většina pacientů s rakovinou v několika klinických studiích, je podstatné zlepšení fungování makrofágů, jiný typ cytotoxické bílé krvinky, které vyčistí nečistoty z poškození buněk, přímo napadá onemocnění způsobují buňky, a zobrazí antigeny, které stimulují produkci protilátek by B-buněk bílých krvinek.

zdroj: https://ahccpublishedresearch.com/studies/AHCC_02_1002.html

Jaké další podmínky mohou AHCC  být užitečné?

Výzkum zjistil, že AHCC může být cenným doplňkem pro podporu jakéhokoliv onemocnění, které by těží ze silnějšího imunitního systému. Tyto podmínky zahrnují, hepatitida C, HIV, nachlazení, komíny, chronickou únavu, a sezónní alergií nebo senné rýmy. Výzkum ukazuje, že další podmínky, jako je revmatoidní artritida, diabetes, a Candida albicans proliferace.

Dávkování: Kolik AHCC mám vzít a kdy?

Dávkování rozsah je od 1 do 6 g na den.  AHCC by měla být přijata v rozdělených dávkách nalačno (30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle) pro optimální absorpci. Například, když se vezme 3g denně, vezměte 3 kapsle 30 minut před snídaní a 3 před večeří. Zatímco moderní dávka se pohybuje mezi 3 - 6 gramů denně, udržovací dávka je pouze 1 gram za den. V dobách vážného onemocnění, pokročilé rozsah dávky by měly být použity, a jako stav zlepšuje, pacient může snížit na udržovací dávku.

Doporučená dávka pro někoho, kdo v pozdní fázi rakoviny je 6 g denně. To znamená, že 12 kapslí denně (4 tobolky 3 krát denně na lačný žaludek).

O 30-40% pacientů všimnete energetické posílení účinků AHCC. Pokud zjistíte, AHCC mít povzbuzující účinek, nepoužívejte před spaním si ji.

Může AHCC pomoci snížit škodlivé účinky stresu?

AHCC pomáhá každému, kdo je pod vlivem fyzického a psychického stresu. Stres může výrazně potlačit imunitní systém, což má za následek zvýšené náchylnosti k infekcím. Přesněji řečeno, aktivita NK buněk způsobuje upregulaci zánětlivých cytokinů, jako jsou Th2 a zesílení IL-12, brání apoptózu v T-buňkách. Tyto události způsobují oslabení imunitního systému. AHCC působí přímo proti stresu tím, že brání kortikosteroidy a adrenalin výroby.

Je bezpečné používat AHCC v průběhu chemoterapie nebo radiace?

Ano! AHCC je velmi prospěšné během chemoterapie nebo radiace během níž je tělo oslabené ohromně a mohou mít prospěch z imunitního systému je posílení účinků AHCC je. AHCC chrání játra a další orgány před poškozením, zatímco to také zvyšuje pozitivní účinky chemoterapie. Jak je uvedeno ve výzkumných shrnutí AHCC, AHCC je známo, že snížení vedlejších negativních účinků chemoterapie. Nejvíce pozoruhodně, AHCC pomáhá zvýšit počet bílých krvinek, které se potlačené během chemoterapie (myelosuprese). Je důležité, aby se bílé krvinky, aby zůstali vysoce během léčby nebo léčba může pokračovat, a pacient je náchylný na viry a další nemoci, které on / ona nemůže zahnat.

Jaké kvality zlepšení života byly zdokumentovány při použití AHCC?

  • méně únavy
  • lepší spánek
  • lepší nálada a nálada
  • Celkové pocity pohody a pozitivní energie
  • méně vypadávání vlasů
  • lepší chuť k jídlu, nevolnost méně
  • počet bílých krvinek optimalizované
  • imunitní systém výrazně silnější (NK buněk, makrofágů činnost, cytokiny, interleukiny)
  • zvýšila schopnost těla v boji proti rakovinné buňky
  • zvýšená životnost (jak je vidět ve 2 studiích lidské rakoviny jater pacientů, viz výzkumné studie).

Pre-klinické studie ukazují, že AHCC může mít roli v eliminaci infekce HPV a prevenci HPV (lidský papillomavirus) týkající se rakoviny.

Pre-clinical study shows that AHCC may have a role in eliminating HPV infections and preventing HPV (human papillomavirus) related cancers. 

zdroj: https://ahccresearch.com/pdf/

Má AHCC naději pro pokročilých stadiích rakoviny?

Bohužel, jakmile se nemoc rozšířila tak daleko, jak to má, není moc člověk může dělat, kromě zlepšit kvalitu jejich života, jak nejlépe je to možné. Modlitba, meditace, čas strávený s rodinou a blízkými přáteli, atd. Přesto, AHCC může ve zvýšení skutečnost kvality života. Je to dramatický ve svých účincích na zpomalit progresi onemocnění, ale to není lék, ani se to na jeho vlastní zastavit rakovinu šíření.

Proč je lepší vzít AHCC na lačný žaludek?

Pokud AHCC se užívá s jídlem, bude se ředí potravin a může být vylučován spolu s potravinami vláken bez absorpce. To znamená, že nejlepší čas, aby se AHCC je 30 minut před jídlem nebo 1 až 2 hodin po jídle.

Může AHCC ztratit svou účinnost v průběhu času?

Ne AHCC placebem kontrolované vědecké studie zveřejněné v peer recenzovaném časopise ukázala, že pacienti, kteří používali AHCC pravidelně v průběhu desetiletého období měla konzistentní a významné zlepšení v porovnání se skupinou užívající placebo.

Vědecký výzkum a rozšířené používání AHCC

V roce 2001, více než 700 nemocnic a zdravotnických celém světě se doporučuje AHCC svým pacientům. Více než 15 knih a stovky periodických článků bylo napsáno o AHCC. Také více než 17 publikovaných výzkumných studií existují na AHCC (některé v odborných časopisech), 16 Abstracts, 11 prezentací, a 23 základního a klinického výzkumu shrnutí. Stručně řečeno, AHCC má velký počet kvalitních výzkumných studií ukazují jeho bezpečnost a účinnost v průběhu posledních 14 let. Tyto záznamy jsou nepřekonatelná RM-10 a jiným léčivým hub výrobku na trh.

NutrAward: National Recognition za nejlepší výrobek

NUTRACON společnost ocenila AHCC prestižním oceněním "NutrAward"- Nejlepší novinka v roce 2002! Tato cena je udělována nejlepším novým přírodním produktem na trhu s pevným vědeckého výzkumu a prokázanou účinnost. https://www.nutraconference.com

Špičková kvalita Výrobní proces a kontrola kvality:

Amino Up Chemical Corporation v Sapporo, Japonsko výhradní výrobci AHCC po celém světě. V Japonsku existují kontroly přísné standardy kvality pro doplnění společnosti a musí dodržovat stejná pravidla jako pro výrobu farmaceutických sloučenin. Po kultivaci hub, které jsou organicky pěstované v rýžových otrub, to trvá více než 45 dní, kvašení a výrobu jedné šarže AHCC.

Od ledna 2002, AHCC dále zlepšila jejich kontroly kvality zahrnuje krytí podle HACCP-9000 QC. Tento vynikající standardní QC kombinuje NSF-Izr. standardy (ISO9002-NSF International Strategic Registrace, LTD), a norem HACCP. Kromě toho, v Japonsku jsou všechny potraviny jsou pod kontrolou hygieny potravin zákonů.

Unikátní patentovaný Aktivní složky:

AHCC je patentovaná látka získaná z hybridizace několika druhů léčivých hub, včetně Shiitake. AHCCs účinné složky zahrnují acetylované - a a-glukany, které jsou oligosacharidy získané v průběhu kultivačního procesu Basidiomycetes. A co je nejdůležitější, AHCC obsahuje patentovanou GI-sacharid, který neexistuje v žádném jiném hub nebo imunitní posílení produktu (včetně MGN-3). Přesněji řečeno, GI-sacharid bylo zjištěno, že je nejvíce účinný aktivátor imunitního systému přes jeho schopnost zvýšit produkci cytokinů. Cytokiny jsou nejkritičtější buněk v imunitním systému a jsou TNF-a, IFN-gama, IL-1, IL-2 a IL-12. AHCC také prokázáno, že aktivuje makrofágy, NK buňky a LAK buňky, které jsou také klíčové buňky imunitního systému. (Viz AHCC Výzkumné Shrnutí brožura strana 7 pro úplné podrobnosti).

Biologická dostupnost nepřekonatelná Ostatní výrobky z hub:

Produkty biologická dostupnost je jeho schopnost trávení a účinně absorbována v žaludku. Všechny houby doplňky jsou vyrobeny z polysacharidů, které jsou velmi těžko stravitelné. Konkrétně, molekulová hmotnost většiny polysacharidů je obvykle více než 200000 daltonů, ale AHCCs je pod 5000 Daltonů s vysokou koncentrací specializovaných 10% oligosacharidů (alfa-1, 4) glukanu. Tak, AHCCs velmi nízkou molekulovou hmotností, je rozhodující vlastnost umožňující optimální biologickou dostupnost, a maximální imunitní Zvýšení aktivity, včetně zvýšení cytokinů a produkce makrofágů.

Bezpečnost:

AHCC je velmi bezpečné pro lidskou spotřebu. Léčivé houby, ze kterého je vyrobena byly spotřebovány po staletí, a dodatek byl používán od roku 1986 bez předávkování toxicity. Akutní toxikologické studie na zvířatech ukazují, LD50 AHCC na více než 12 g na kg tělesné hmotnosti, a tím, intraperitoneální podání více než 8,5 g na kg.

zdroj - překlad z internetu

** UPOZORNĚNÍ
Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách https://ahcc.webnode.cz/ nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Informace obsažené na tomto webu o AHCC jsou poskytovány pouze pro informační účely a nepředstavují lékařskou pomoc. Jednotlivci by měli požádat o radu týkající se stravy a výživy z lékařů, poskytovatelů zdravotní péče, a certifikovaných dietologů.
.

Co je AHCC®

Otázky k AHCC®

Komu je doporučeno AHCC®

Anketa

Zajímáte se o své zdraví?

Celkový počet hlasů: 62

Anketa

Preferujete přírodní produkty pro zdraví?

ANO  (50) 7%
NE  (715) 93%

Celkový počet hlasů: 765

Patentovanou látku AHCC si v České republice můžete zakoupit v produktu fin Mycelcaps

Máte ve svém okolí někoho, komu by byly prospěšné tyto informace?

Jednoduchým sdílením můžete pomoci někomu, kdo hledá právě tyto informace. I Vy můžete pomoci ......

Pomáhej

SEO

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode